Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Pozytywna, sportowa niedziela w Gołdapi


2013-11-11 17:36:48 (ost. akt: 2013-11-11 17:40:19)

Autor zdjęcia: UKS Jaćwingowie


10 listopada na hali OSiR w Gołdapi odbył się TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR DYREKTORA KOMPLEKSU SPORTOWO REKREACYJNEGO HALA-BASEN. Wzięły w nim udział drużyny z Gołdapi, Olecka i Ełku.

Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach. 
W pierwszej zwycięstwo odnieśli młodzicy z Gołdapi, pokonując  drużynę z Olecka 21:14. Był to pierwszy sukces naszej najmłodszej drużyny i rewanż za ostatnie spotkania.


Mecze w drugiej kategorii przyniosły nie mniej emocji. W pierwszym meczu drużyna Granit Olecko pokonała drużynę Szczypiorniak Ełk 18:13. W kolejnym meczu zmierzyli się szczypiorniści z Gołdapi i Ełku. Jednak od samego początku przewaga była po stronie Jaćwingów, którzy zakończyli całe spotkanie wynikiem 32:11.

Ale to ostatni mecz przyniósł najwięcej emocji. Naprzeciw siebie na boisku stanęły dwie zaprzyjaźnione i dobrze znające się drużyny: Granit Olecko i Jaćwingowie Gołdap. Walka była bardzo wyrównana, padała bramka za bramkę, każda z drużyn uzyskiwała nie więcej niż dwubramkową przewagę, którą przeciwnicy szybko nadrabiali. Mecz trzymał w napięciu i zakończył się jak najbardziej słusznym, remisowym wynikiem 20:20.

O zwycięstwie Jaćwingów w całym turnieju zadecydował bilans bramkowy. Tym samym dwa puchary ufundowane przez Mariana Mioduszewskiego pozostały w Gołdapi.


Całe spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Był to kolejny turniej, na który przybyła tak liczna publiczność. To dowód na to, że piłka ręczna staje się coraz bardziej popularna w naszym mieście, co bardzo Nas cieszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za tak wspaniały doping. Można powiedzieć, że na trybunach rozegrało się kolejne spotkanie, tym razem na głosy, między kibicami z Olecka i Gołdapi. I tu także ogłaszamy remis !! :)


Warto też wspomnieć, że przed rozpoczęciem turnieju nasi Juniorzy w nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia otrzymali dresy sportowe. I tu serdeczne podziękowania należą się dla władz samorządowych, a w szczególności dla Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi Pana Marka Kuskowskiego.
Julita SztukWYNIKI

Gołdap Młodzicy- Olecko Młodzicy 21:14
 Ełk Juniorzy- Olecko Juniorzy 13:18 
Gołdap Juniorzy- Ełk Juniorzy 32:11 
Gołdap Juniorzy- Olecko Juniorzy 20:20KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MŁODZICY

1. Gołdap

2. Olecko

JUNIORZY

1. Gołdap

2. Olecko

3. EłkSKŁADY ZESPOŁÓW

GOŁDAP JUNIORZY: Daniel Godlewski (7), Mateusz Bruszewski (13),Krystian Puchłowski (5), Piotrek Karbowski (10), Patryk Śniosek (br), Krystian Krzykwa (4), Mateusz Sztuk, Bartłomiej Kuźnicki (2), Patryk Radzewicz (2), Rafał Budlewski (9)


GOŁDAP MŁODZICY:  Bartek Grynkiewicz (5), Jacek Szrejder (1), Michał Kisłowski, Dawid Naruszewicz, Kuba Turczyk, Konrad Sitek (5), Kamil Ołdak (1), Olgierd Bobkowski (2), Bartek Bester, Michał Kazimierski (1), Radek Lelo, Kamil Godlewski, Rafał Mrozowski, Kamil Krzykwa, Mateusz Sieczkowski (6), Piotr Zalewski (br), Rafał Śniosek (br), Adrian Wójcik (br), Kacper Kisłowski (br)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mal #1242217 | 80.50.*.* 11 lis 2013 19:00

    Nie wiedziałem że pan Mioduszewski jest trzecim dyrektorem w OSiR. Pewnie jeszcze ze dwóch by się przydało.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages