Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

I Nocny Maraton Fitness w Baniach Mazurskich

2016-01-22 16:18:09 (ost. akt: 2016-01-22 16:19:02)

Już 30 stycznia od godz. 19 do 24 odbędzie się I Nocny Maraton Fitness w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

To jedna z czterech imprez nocnych sportów, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko energia, którą będziesz mógł spożytkować, ale również idealny moment na spotkanie ze znajomymi.

Początek Maratonu to spotkanie z dietetykiem, który omówi temat zdrowego odżywiania się (ogólne zalecenia, piramida żywieniowa, itp.). Poruszony zostanie również temat zdrowego i racjonalnego odchudzania się, na podstawie jednego przykładowego dnia, w porównaniu do dnia wzbogaconego o aktywność fizyczną. Uczestnicy otrzymają opracowany tygodniowy jadłospis dla niższej kaloryczności. Po prelekcji będzie możliwość zadawania pytań i krótkiej analizy problemowej tematu.

Kolejnym blok sportowo-rekreacyjny to zajęcia aerobowe dla kobiet, w tym czasie panowie rozpoczną trening funkcjonalny na siłowni. Ok. godz. 22 zaplanowano otwarte zajęcia z kickboxingu, a zaraz po nich do godz. 24 zajęcia fitness. Tak przygotowana oferta GOKiP, I NOCNEGO MARATONU FITNESS, to nie tylko spalanie zbędnych kalorii, ale także dobra zabawa, integracja oraz niezapomniane przeżycia. W trakcie przerw dla chwilowego odpoczynku, organizator przewidział poczęstunek kawą i herbatą.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages