Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Kolejny Maraton Fitnes

2016-04-18 06:00:00 (ost. akt: 2016-04-21 13:58:03)

Autor zdjęcia: Archiwum GOKiP

Kolejny Maraton Fitness, już trzeci – za nami. W programie zrealizowane zostały wszelkie przewidziane na ten niecodzienny wieczór atrakcje m.in. zajęcia fitness, ćwiczenia crossfitowe czy nocna sztafeta.

Wieczorne spotkanie ze sportem, rozpoczęliśmy od rozgrzewki na świeżym powietrzu. Chętni, którzy wcześniej zgłosili swój udział w plenerowej rozgrzewce, aktywny wieczór rozpoczęli już od godz.18. Następnie były realizowane poszczególne bloki tematyczne, zgodnie z planem maratonu. Uczestnicy mogli również skorzystać z darmowych zabiegów kosmetycznych: maseczek na twarz i pielęgnacji dłoni, tak aby skóra wyglądała zdrowo i estetycznie.

Maraton został rozszerzony o rozgrywki meczowe na orliku, w których brała udział drużyna kickboxingu oraz nocną sztafetę uczestników sportowych atrakcji. Wspólne bieganie (sztafeta) o godz. 23 na Orliku przygotowywała nas do majowych testów Coopera, na które już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu jeszcze bardziej podkreśliła miłą i przyjazną atmosferę, którą tworzą sami uczestnicy maratonów.

Na koniec sportowych zmagań wśród uczestników sztafety zostały rozlosowane nagrody w postaci m.in. witamin dla osób prowadzących aktywny tryb życia.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages