środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Spektakl „Kozucha Kłamczucha” w Baniach Mazurskich

2016-05-23 15:47:33 (ost. akt: 2016-05-23 16:24:36)

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Promocji, 20 maja grupa teatralna z Krakowa zaprezentowała spektakl pt. "Kozucha Kłamczucha". Na teatrzyk przybyło około 150 osób.

Na widowni zasiadły dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej w Baniach Mazurskich i w Lisach. Aktorzy przedstawili bajkę o nieuczciwe kozie, która kłamie dla zabawy. Powoduje to cały splot przykrych wydarzeń - krzywdę biednej dziewczyny, wypędzenie liska z domu, smutek wprowadzonego w błąd gospodarza. Koza w końcu sama ponosi konsekwencje swojego postępowania i pojmuje, że zachowała się niegodziwie.

Przedstawienie było pełne niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dzięki cztero-planowej scenografii, realistycznym strojom i rekwizytom, dzieci przeniosły się w piękny, bajkowy świat. Dodatkową atrakcją dla publiczności była możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, co wśród najmłodszych widzów wywołało wiele emocji.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages