Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Banie Mazurskie

2016-07-18 10:20:24(ost. akt: 2016-07-18 10:31:31)
W niedzielę (17 lipca) odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Banie Mazurskie.
W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn: „Orlik” Banie Mazurskie, „Los Pilakos” Piłaki, „Sebex Bus” Gołdap, „Nord ost” Gołdap, „Pogoń” Banie Mazurskie, „Bez sponsora” Gołdap, „Tęcza” Gołdap.

Zwycięzcą turnieju została drużyna „Sebex Bus” Gołdap, drugie miejsce zajęła drużyna „Pogoń” Banie Mazurskie, a trzecie „Nord Ost” Gołdap.

Podczas rozgrywek został wyłoniony najlepszy zawodnik: Radosław Szewczuwianiec („Pogoń” Banie Mazurskie) oraz najlepszy bramkarz Maciej Kuźnicki („Sebex Bus” Gołdap).

Drużyny stojące na podium oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, a pozostałe ekipy dyplomy za udział w turnieju.