środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Noc w bibliotece w Baniach Mazurskich na bis

2016-07-27 13:53:51 (ost. akt: 2016-07-27 13:55:58)

Z 22 na 23 lipca 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich była kolejna czytelnicza noc, w której wzięło udział 18 osób.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19 wspólnym czytaniem bajek dla najmłodszych. Następnie dzieci zagrały w „Wisielca” – grę towarzyską polegającą na odgadywaniu słów. Zabawa ta przyniosła uczestnikom wiele frajdy i tak im się spodobała, że nie mieli ochoty jej przerywać.

Z kolei bieganie w tunelu animacyjnym – choć było bardzo wyczerpujące – wywołało uśmiech na twarzyczkach maluszków. Kolejną atrakcją była możliwość zagrania w gry planszowe, które tym razem na nockę przyniosły ze sobą dzieci.

Wszyscy bardzo przeżywali swoje wzloty i upadki podczas toczonych rozgrywek. Dopiero burczące brzuchy i zapach pizzy od Pana Karola z miejscowej piekarni, zmusiły dzieci do zakończenia zabaw.

Po zapadnięciu zmroku odbył się seans filmowy, który trwał do białego rana. Oglądano „Wielką Szóstkę”, „Angry Birds” i „Madagaskar 3”.

O godz. 5.30, po nocy pełnej wrażeń, uczestnicy położyli się spać. Dużym wyzwaniem dla rodziców było wyrwanie dzieciaczków z objęć Morfeusza i zobaczenie ich w tym trudnym dla nich momencie.

W związku z tym, że „Noc w Bibliotece” cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców, planujemy zorganizować jeszcze jedną nockę w sierpniu, na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages