środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Po spotkaniu z pisarką był czas na autografy

2016-10-24 12:14:55 (ost. akt: 2016-10-24 13:40:51)

Autor zdjęcia: Archiwum GBP w Baniach Mazurskich

20 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się kolejne spotkanie autorskie, tym razem z Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Wrocławska pisarka, autorka książek obyczajowych, sensacyjnych i romansów, wspaniale łącząca sensację i kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką emocji” zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią „Bez przebaczenia”.

W skład jej dorobku wchodzą także: „Zakład o miłość", „Szósty", „W zapomnieniu", „Dirty World" (wydana w USA, w 2014 r. ukazała się w Polsce pod tytułem „Brudny świat"), „W szpilkach od Manolo", „Obrońca nocy", oraz trylogie – „Szukaj mnie wśród lawendy", „Zakręty losu", „Łatwopalni", oraz wiele innych. W najbliższym czasie odbędzie się premiera najnowszej książki  „Zakręty losu. Nowe pokolenie".

Autorka cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, a w szczególności – kobiet. Na  spotkanie licznie przybyły fanki z Bań Mazurskich, Gołdapi, Węgorzewa i  Wydmin. Pisarka szybko nawiązała kontakt z uczestnikami spotkania, przedstawiła zabawne historie dotyczące procesu twórczego oraz jej pisarskiego debiutu. Autorka opowiadała zarówno o swoich inspiracjach artystycznych, jak też o życiu prywatnym, codziennym. Podzieliła się również tym, skąd czerpie wzorce dla swoich bohaterów oraz dlaczego jej powieści są tak różnorodne tematycznie, chociaż zawsze łączy je wątek miłosny.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, a czytelniczki były pod dużym wrażeniem opowiadań autorki o jej książkach i zainteresowaniach.

Autorka dała się poznać jako ciepła, sympatyczna i bardzo bezpośrednia osoba. Po spotkaniu Panie mogły zakupić książki autorki i zdobyć autograf. Zapraszamy do lektury książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, które można wypożyczać w naszej bibliotece.   

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages