środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Ślubowanie uczniów w Lisach

2016-11-21 14:50:34 (ost. akt: 2016-11-21 17:01:37)

Autor zdjęcia: Archiwum SP Lisy

W piątek, 18 listopada, uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Lisach ślubowali uroczyście „pilnie świat poznawać, dobry przykład innym dawać, być pomocnym w domu, w szkole i wypełniać ucznia rolę”.

Pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności i zdolności w programie artystycznym recytując wiersze i śpiewając piosenki. Występ uczniów uświetnił zespół muzyczny, zapewniając wszystkich, że „nasza szkoła, jak już wiecie, znana jest na całym świecie”. I nie ma w tym zapewne przesady, a chodziło o to, by dodać kolegom odwagi.

Dużym przeżyciem dla pierwszoklasistów było złożenie ślubowania, podczas którego dyrektor szkoły ogromnym długopisem pasował wszystkich pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Lisach. Ponadto uczniowie musieli wypić napój mądrości i odwagi przygotowany przez mamy.

Po zaliczonym egzaminie dzieciaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, znaczki oraz długopisy z logo szkoły. W tym dniu nie zabrakło także zabaw, zagadek i konkursów z udziałem mam oraz uczniów z klasy II i III. Na zakończenie rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.
Alina Chomyn, wychowawczyni kl. I


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages