środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dzień Kobiet w Baniach Mazurskich

2017-03-09 09:57:31 (ost. akt: 2017-03-09 13:51:13)

Autor zdjęcia: Archiwum GOKiP Banie Mazurskie

We wtorkowe popołudnie 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbył się niezapomniany koncert z okazji Dnia Kobiet. Salę widowiskową wypełniły głównie Panie, dla których w tym dniu artyści przygotowali wspaniałe występy.

Zebranych gości przywitała Beata Budzińska, dyrektor GOKiP, która po krótkim przemówieniu zaprosiła na scenę uczestniczącego w koncercie Wójta Gminy, Pana Łukasza Kulisia. Wójt złożył Paniom serdeczne życzenia, a na ręce dyrektora ośrodka przekazał dla wszystkich uczestniczących w uroczystości Pań wspaniały tort do słodkiej degustacji.

Kolejną niespodziankę przygotował z-ca przewodniczącego Rady Gminy, Pan Jan Gwóźdź, który wszystkim Paniom wręczył róże osłodzone pączkami od radnego Karola Szablaka. Dla zgromadzonej publiczności, na scenie wystąpiły zespoły z Budr „Barwy Jesieni”, Bań Mazurskich „Spod Tablicy” oraz męski, nowo powstały kabaret -"Na drugą nóżkę”.

Muzyczną niespodziankę, specjalnie dla Pań, wykonał gościnnie Bogdan z Gołdapi. Jako organizatorzy musimy przyznać, że pełna sala oraz uśmiechy i oklaski obecnej na koncercie publiczności, są dla nas najlepszym podziękowaniem. Świadczą o tym, że warto było przygotować to wydarzenie, by tak radośnie spędzić święto wszystkich Pań w GOKiP.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages