środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

II Festiwal Piosenki Papieskiej

2017-04-03 20:35:18 (ost. akt: 2017-04-03 20:47:39)

Autor zdjęcia: Archiwum GOKiP Banie Mazurskie

W niedzielne, słoneczne popołudnie 2 kwietnia, w auli Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji, odbył się II Festiwal Piosenki Papieskiej „Nutka do nieba w hołdzie Janowi Pawłowi II”. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, artyści oraz licznie przybyli mieszkańcy.

Na scenie wystąpiły zespoły oraz chóry z Bań Mazurskich, Żabina, Lis i Gołdapi, reprezentujące placówki oświatowe, ośrodki kultury i parafie. Jan Paweł II chętnie spotykał się z ludźmi i poświęcał im dużo uwagi. Jego poczucie humoru i serdeczność z jaką odnosił się do ludzi były inspiracją do organizacji takich festiwali.

W założeniu organizatorów głównym celem festiwalu jest pogłębianie znajomości twórczości Jana Pawła II, jego nauczania, a także promocja i integracja zespołów artystycznych z różnych środowisk. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tegorocznego festiwalu - opiekunom, którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie zespołów oraz uczestnikom za wspaniałe występy.

Słowa podziękowania kierujemy także do mieszkańców, którzy jak zwykle nie zawiedli i swoją obecnością stworzyli wspaniały klimat imprezy. Na zakończenie, na scenę weszli wszyscy artyści i wspólnie z uczestnikami imprezy zaśpiewali Barkę, czym zakończył się festiwal.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages