środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej w Lisach

2017-06-16 10:02:29 (ost. akt: 2017-06-16 10:07:12)

Autor zdjęcia: Archiwum SP Lisy

Szkoła Podstawowa w Lisach po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed dziećmi, ich rodzicami oraz mieszkańcami Lis i okolic. Dzień Otwarty połączony z Dniem Dziecka i Sportu Szkolnego miał na celu prezentację bogatego dorobku artystycznego i sportowego szkoły i przedszkola ,,Bajkolandia’’.

W programie dnia swoją ofertę zaprezentowały przedszkolaki w inscenizacji "Wiosną wszystko jest możliwe’’ oraz uczniowie klas I-VI. Były to prezentacje wokalno – muzyczne szkolnego zespołu, popisy taneczne i aktorskie.

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci oprócz słodkiego poczęstunku były zabawy i gry sportowe prowadzone przez animatorów z ",Animosfery"’. Dzień Otwarty Szkoły był również okazją do złożenia życzeń i wręczenia upominków rodzicom i zaproszonym gościom. W tym dniu gościliśmy w naszej szkole pana Andrzeja Ciołka – Starostę Powiatu Gołdapskiego, Radnych Gminy Banie Mazurskie, pana Wojciecha Hołdyńskiego – Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy i innych.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji tej wspaniałej, otwartej dla wszystkich uroczystości.
Samorząd Uczniowski SP Lisy.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages